NASZE USŁUGI

Nasze usługi skrojone są tak, by każdy Klient znalazł kompleksowe rozwiązania. Wybierz konkretną kategorię usług i poznaj szczegóły naszych działań.

Projektowanie graficzne
Strony i aplikacje www
Animacje i modelowanie 3D
Usługi dodatkowe
Projektowanie logo

Logo to podstawa wizerunku każdej firmy. Spójny system wizualny jest najważniejszym elementem identyfikacji, a jego podstawę stanowi znak firmowy – logo. Składa się na nie sygnet – czyli znak graficzny oraz logotyp – część tekstowa logo. Oba składniki funkcjonują wspólnie – ale przy dobrze przeprowadzonym brandingu istnieje możliwość używania tych dwóch elementów osobno.

Logo powinno nawiązywać do profilu działalności przedsiębiorstwa. Powinno zwrócić uwagę potencjalnych klientów i stać się wizytówką firmy na kolejne lata. Dobrze przygotowane logo sprawi, że będzie ono rozpoznawalne nawet po dłuższym czasie, co z pewnością pomoże podjąć decyzję o ponownym skorzystaniu z usług Twojej firmy.

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna to pierwszorzędne narzędzie strategiczne stanowiące integralną część wszelkich działań firmy. Każda rozwijająca się firma powinna dążyć do tego, aby stworzyć spójny system CI posługując się zaplanowanym i wdrożonym przez studio graficzne szablonem. Tworzony jest niepowtarzalny, stylistycznie jednorodny kod, którym firma będzie się posługiwać zarówno w przestrzeni wewnętrznej, jaki i zewnętrznej (odbiorcy, klienci, partnerzy biznesowi, media).

Na dzisiejszym rynku, na którym nawet najlepszy produkt sam się nie sprzeda, to jak się prezentujemy i jak jesteśmy postrzegani przez innych, na ile świadomie budujemy swój wizerunek, odgrywa kluczową rolę w zdobywaniu klienta. Profesjonalnie opracowana, kompleksowa identyfikacja otwiera niezwykłe możliwości wielopoziomowego komunikowania się z odbiorcami, budowania więzi emocjonalnej, pozyskiwania zaufania klienta na długi czas.

Infografiki i ikony

Świat mówi do nas obrazami. Nasilający się trend upraszczający komunikację w postaci ikon, automatycznie wymusił na branży kreatywnej wdrożenie tego typu rozwiązań. Obecnie każdy przkaz biznesowy w komunikacji wewnętrznej czy w mediach społecznościowych musi być prosty. Tworzymy dedykowane infografiki – dla każdego zagadnienia, wzbogacamy je projektowanymi każdorazowo ikonami i grafikami, tak by efekt końcowy był jasny dla odbiorcy i satysfakcjonujący dla klienta.

Projektowanie opakowań i standów

Wiemy, że dobre opakowanie to często jeden z podstawowych powodów, dla którego klient sięga po dany produkt. I z drugiej strony – złe opakowanie, zła etykieta, może klienta zniechęcić do zakupu.

Dobre opakowanie powinno być dokładnie zaplanowane. Ważne jest nie tylko to, jak opakowanie ma wyglądać od strony graficznej. Należy zwrócić uwagę na układ wymaganych treści na opakowaniu oraz rozwiązania graficzne w zależności od wybranego kształtu opakowania, a także przygotowanie opakowania do produkcji.

Projektujemy i produkujemy również standy reklamowe i display’e.

Projektowanie do druku

Zajmujemy się projektowaniem dosłownie wszystkiego, czego można użyć do promocji Twojej marki. Nieważne czy jest to ulotka, folder, czy wielostronicowy katalog produktów. Projektujemy materiały do każdego rodzaju druku. W przypadku potrzeby zaprojektowania nietypowego układu folderu czy opakowania, zaprojektujemy i wyprodukujemy każdy kształt wykrojnika.

Strony i sklepy internetowe RWD

Sytuacja, która powstała na rynku zmusza firmy do tego, aby zaistnieć w świecie internetu, a najprostszym tego sposobem jest własna strona internetowa. Mając na uwadze zapotrzebowanie zarówno małych jak i dużych firm na strony internetowe, oferujemy pełną gamę rozwiązań. Począwszy od prostych stron składających się ze strony głównej i kilku podstron, aż po rozbudowane portale oparte o systemy CMS WordPress, a także sklepy internetowe oparte o silnik PrestaShop. Tworzymy także systemy dedykowane. Kodujemy m.in. w PHP, HTML5, Java Script i CSS3.

Nasze layouty są responsywne. Strona responsywna to taka, która sama dostosowuje się do wielkości ekranu, na którym ją oglądamy. Potrafi ona także zmienić w razie potrzeby nawigację serwisu, tak by była łatwiejsza w obsłudze na przykład na małych ekranach. Responsywna strona dostosowuje także wielkość czcionek, odstępy, obrazki i wszystkie pozostałe elementy layoutu.

Wraz z projektami stron dostarczamy Państwu kompleksowe usługi hostingowe – rejestrację domen internetowych oraz umieszczenie strony na niezawodnym i szybkim serwerze. Dodatkowo zajmiemy się obsługą kont pocztowych oraz kont FTP.

Aplikacje internetowe

Nasz zespół programistów, pozwala nam oferować rozwiązania dedykowane dla Twoich potrzeb. Nie ważne czy korzystasz z popularnego silnika CMS czy z indywidualnego systemu. Możemy zintegrować Twoją usługę z każdą inną wg potrzeb. Napiszemy dedykowany moduł do popularnych CMS, jak WordPress czy Joomla. Zintegrujemy Twój sklep z porównywarkami cenowymi czy katalogami produktów.

Modelowanie 3d

Technologia 3D pozwala na wykonanie modeli i użycie ich na potrzeby m.in. wizualizacji. Często realizujemy wizualizację samego produktu, która jest jedynie elementem całego zlecenia. Proces tworzenia wizualizacji 3D składa się z 4 etapów: modelowania, teksturowania, ustawień sceny i renderingu. W naszej ofercie znajdują się fotorealistyczne wizualizacje architektoniczne, animacje oraz wizualizacje produktowe.

Wizualizacje wnętrz mogą przedstawiać określoną przestrzeń, zarówno z oświetleniem dziennym lub sztucznym. Dzięki wysokiej jakości wykonania są one odbierane jako profesjonalna fotografia. Na potrzeby powstającej wizualizacji pomagamy w projektowaniu wnętrz: mieszkalnych, komercyjnych, użyteczności publicznej. Dobrze wymodelowany obraz charakteryzuje się równym rozmieszczeniem wszystkich elementów w kadrze. Dbamy o to, aby dzięki odpowiedniej kompozycji, wydobyć najważniejsze cechy wizualizacji, sprawiając jednocześnie, że staje się ona przyjemniejsza w odbiorze.

Wizualizacje produktów pokazują sposób funkcjonowania produktu, jego różnorodne warianty oraz opcje wyboru oferowane klientowi. Odwzorowujemy wszystkie detale z największą precyzją, dzięki czemu obiekty wyglądają realistycznie i w pełni odpowiadają rzeczywistości. Dodatkowo Oferujemy także animacje 3d oraz postprodukcję gotowych wizualizacji. Postprodukcja może polegać na korekcie barwnej, kadrowaniu oraz na innych technikach wzbogacania wizualizacji.

Aplikacje i materiały flash

Oferujemy także pełną obsługę z zakresu budowania aplikacji flash w oparciu o Actionscript 3: gry, prezentacje, aplikacje użytkowe oraz wszelkiego rodzaju materiały reklamowe stworzone z wykorzystaniem dynamiki: bannery internetowe, instrukcje multimedialne, intro, reklamy video.

Nasze studio oferuje również szereg dodatkowych usług, które są niezbędne w dalszej budowie wizerunku czy kreowaniu materiałów promocyjnych.

Druk wielkoformatowy

Współpracujemy z drukarnią wielkoformatową, posiadającą bogaty park maszyn do druku solwentowego. Oferujemy m.in. banery typu frontlight – w wersji ekonomicznej i premium, siatki mesh, plakaty, folie monomeryczne i wiele innych.

Druk offsetowy i cyfrowy

Oferujemy również pełen zakres druku offsetowego – dla dużych nakładów, jak również druku cyfrowego dla minimalnych. Doradzamy najlepsze rozwiązania dla produktu projektowanego dla Ciebie: rodzaj papieru, format oraz każdego typu uszlachetnienia druku – tak by gotowa realizacja była jedyna w swoim rodzaju i nie ginęła w gąszczu materiałów promocyjnych konkurencji. Drukujemy m.in. ulotki, foldery, wizytówki, katalogi, teczki i papiery firmowe.

Social media

Chcesz promować się na Facebook’u czy na innym portalu społecznościowym. Jeśli nie masz odpowiedniej wiedzy, czasu – a chcesz żeby było to zrobione dobrze, zaufaj nam i pozwól poprowadzić Twoją stronę firmową w mediach społecznościowych. Takie działanie może bardzo pozytywnie wpłynąć na wizerunek Twojej firmy czy produktu, a także zwiększyć sprzedaż oraz zainteresowanie marką.

Audyty stron + pozycjonowanie

Jeśli Twoja strona internetowa została już wykonana i jest widoczna w sieci, a mimo to nie zauważyłeś zainteresowania, ze strony internetu Twoją firmą czy produktem – zgłoś się do nas! Z całą pewnością strona nie jest dobrze napisana pod kątem wyszukiwarek, a co za tym idzie – jest kompletnie niewidoczna dla np. Google. Wykonamy dla Ciebie audyt, wskażemy błędy i nieprawidłowości. Dodatkowo wg Twojego życzenia naprawimy je i wprowadzimy niezbędne zmiany, by pozycja strony była lepsza, a w efekcie zwiększyła się liczba wejść na stronę.

Standy kartonowe

Standy są idealnym rozwiązaniem, które zwiększa możliwości ekspozycji produktu.Wykorzystujemy tylko najlepsze i ekologiczne produkty do produkcji standów. Wysokiej jakości wykonanie, estetyczna i zarazem efektowna szata graficzna daje niesamowity efekt reklamowy. Dzięki mobilności, szerokiemu zastosowaniu jest to idealne rozwiązanie dla każdej firmy chcącej promować swoje produkty. Naszym Klientom oferujemy standy najwyższej jakości i z najlepszych materiałów, aby zapewnić wytrzymałość i efektowność tej formy reklamy.