STUDIO GRAFICZNE CREOZ. TROCHĘ O NAS I NASZYCH PROJEKTACH

Czym się zajmujemy?

Obraz, odpowiednio wykorzystany w procesie komunikacji, może posłużyć jako niezwykle efektywne narzędzie. By jednak móc wykorzystać jego potencjał, należy sięgnąć po taką jego formę, która jest w stanie rozbudzić wyobraźnię odbiorcy oraz przekazać nawet najbardziej skomplikowaną treść komunikatu. Musi pozostać przekazem czytelnym i zrozumiałym. Studio graficzne Creoz jest w stanie przygotować dla Państwa taki przekaz. Specjalizujemy się zarówno w tworzeniu stron, aplikacji internetowych i animacji wraz z ich layoutami, jak i aranżowaniu przestrzeni czy modelowaniu wnętrz i stoisk. Projektowanie graficzne, które jest częścią naszej pracy, traktujemy jako proces tworzenia elementów służących identyfikacji wizualnej (m.in. projektowanie logo).

Projektowanie graficzne dla marek

Prace, które przygotowujemy dla naszych Klientów, zawsze dostosowywane są do ich indywidualnych oczekiwań. Projekty logo zostają przez nas w taki sposób przygotowane, aby przez wiele kolejnych lat mogły stanowić znak rozpoznawczy danej firmy. Oprócz nich jesteśmy w stanie dla Państwa przygotować również i inne narzędzia identyfikacyjne, wśród których wymienić należy m.in.: materiały reklamowe (w wersji elektronicznej, internetowej lub w formie papierowej), opakowania produktów etc.

Jednocześnie, starając się nieustannie aktualizować swoją wiedzę dotyczącą trendów marketingowych, proponujemy Państwu tak popularne w ostatnim czasie infografiki oraz prezentacje w przystępny sposób przedstawiające Państwa firmę (wraz z przedstawianą Klientom ofertą). Nasze koncepcje powstają z połączenia wiedzy, doświadczenia oraz ogromnej dozy kreatywności, czego niepodważalnym dowodem jest samo portfolio.

Creoz Studio to kompleksowe usługi z zakresu projektowania graficznego, tworzenia stron i aplikacji internetowych oraz szeroko pojętej reklamy.

Naszą pracę wykonujemy dla przyjemności, w nasze działania zawsze wkładamy dużo pozytywnej energii i pasji. Dążymy do perfekcji w każdym realizowanym projekcie, tak by rezultaty były dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze. Nie ma dla nas projektów niewykonalnych, każdy materiał reklamowy projektujemy tak, by Klient nie miał najmniejszych wątpliwości, czy w jego zlecenie zostało włożone 200% naszej pracy.

Przede wszystkim dyskutujemy i słuchamy potrzeb naszych Klientów, …

… dostrzegamy niewidoczne dla innych rozwiązania. Każdy z projektów konsultujemy na wszystkich etapach jego tworzenia, tak by efekt końcowy był sumą potrzeb Klienta oraz naszej kreacji – umożliwiamy tym samym wpływ na sam proces projektowania. Daje nam to pewność, że podążamy we właściwym kierunku, a przy okazji skracamy czas tworzenia poszczególnej grafiki czy całego projektu.

Nie jesteśmy wielką korporacją reklamową, dzięki czemu mamy lepszą komunikację wewnętrzną …

… i większą kontrolę nad aktualnymi projektami. Dla Klienta jest to gwarancja szybkiego wykonania oraz wysokiego poziomu realizacji – co w tej branży jest sprawą istotną. Ponadto pracujemy elastycznie, tak by wymagane terminy były zawsze dotrzymane.