© 2018 Creoz Studio. Wszystkie prawa zastrzeżone. | Polityka prywatności

Nasze usługi

Nasze oferta jest skrojona tak, by każdy znalazł potrzebne dla siebie rozwiązanie.

Projektowanie logo oraz elementów identyfikacji wizualnej

Logo to podstawa wizerunku każdej firmy. Spójny system wizualny jest najważniejszym elementem identyfikacji, a jego podstawę stanowi znak firmowy – logo. Składa się na nie sygnet – czyli znak graficzny oraz logotyp – część tekstowa logo. Oba składniki funkcjonują wspólnie – ale przy dobrze przeprowadzonym brandingu istnieje możliwość używania tych dwóch elementów osobno.

Logo powinno nawiązywać do profilu działalności przedsiębiorstwa. Powinno zwrócić uwagę potencjalnych klientów i stać się wizytówką firmy na kolejne lata. Dobrze przygotowane logo sprawi, że będzie ono rozpoznawalne nawet po dłuższym czasie, co z pewnością pomoże podjąć decyzję o ponownym skorzystaniu z usług Twojej firmy.

Identyfikacja wizualna to pierwszorzędne narzędzie strategiczne stanowiące integralną część wszelkich działań firmy. Każda rozwijająca się firma powinna dążyć do tego, aby stworzyć spójny system CI posługując się zaplanowanym i wdrożonym przez studio graficzne szablonem. Tworzony jest niepowtarzalny, stylistycznie jednorodny kod, którym firma będzie się posługiwać zarówno w przestrzeni wewnętrznej, jaki i zewnętrznej (odbiorcy, klienci, partnerzy biznesowi, media).

 

Centrum Pschologii Zdrowia

Na dzisiejszym rynku, na którym nawet najlepszy produkt sam się nie sprzeda, to jak się prezentujemy i jak jesteśmy postrzegani przez innych, na ile świadomie budujemy swój wizerunek, odgrywa kluczową rolę w zdobywaniu klienta. Profesjonalnie opracowana, kompleksowa identyfikacja otwiera niezwykłe możliwości wielopoziomowego komunikowania się z odbiorcami, budowania więzi emocjonalnej, pozyskiwania zaufania klienta na długi czas.

Infografiki i ikony

Świat mówi do nas obrazami. Nasilający się trend upraszczający komunikację w postaci ikon, automatycznie wymusił na branży kreatywnej wdrożenie tego typu rozwiązań. Obecnie każdy przekaz biznesowy w komunikacji wewnętrznej czy w mediach społecznościowych musi być prosty. Tworzymy dedykowane infografiki – dla każdego zagadnienia, wzbogacamy je projektowanymi każdorazowo ikonami i grafikami, tak by efekt końcowy był jasny dla odbiorcy i satysfakcjonujący dla klienta.

Projektowanie opakowań, standów kartonowych i materiałów POS

Wiemy, że dobre opakowanie to często jeden z podstawowych powodów, dla którego klient sięga po dany produkt. I z drugiej strony – złe opakowanie, zła etykieta, może klienta zniechęcić do zakupu.

Dobre opakowanie powinno być dokładnie zaplanowane. Ważne jest nie tylko to, jak opakowanie ma wyglądać od strony graficznej. Należy zwrócić uwagę na układ wymaganych treści na opakowaniu oraz rozwiązania graficzne w zależności od wybranego kształtu opakowania, a także przygotowanie opakowania do produkcji.

Projektujemy i produkujemy również standy reklamowe i display’e.

Projektowanie do druku

Zajmujemy się projektowaniem dosłownie wszystkiego, czego można użyć do promocji Twojej marki. Nieważne czy jest to ulotka, folder, czy wielostronicowy katalog produktów. Projektujemy materiały do każdego rodzaju druku. W przypadku potrzeby zaprojektowania nietypowego układu folderu czy opakowania, zaprojektujemy i wyprodukujemy każdy kształt wykrojnika.

Print Systems

Projektowanie graficzne

Strony i sklepy internetowe RWD

Sytuacja, która powstała na rynku zmusza firmy do tego, aby zaistnieć w świecie internetu, a najprostszym tego sposobem jest własna strona internetowa. Mając na uwadze zapotrzebowanie zarówno małych jak i dużych firm na strony internetowe, oferujemy pełną gamę rozwiązań. Począwszy od prostych stron składających się ze strony głównej i kilku podstron, aż po rozbudowane portale oparte o dedykowany system CMS, silnik open source WordPress, a także sklepy internetowe bazujące na rozwiązaniach typu WooCommerce oraz wszelkich dostępnych na rynku systemach. Tworzymy także systemy dedykowane. Kodujemy m.in. w PHP, HTML5, Java Script i CSS3.

Nasze layouty są responsywne. Strona responsywna to taka, która sama dostosowuje się do wielkości ekranu, na którym ją oglądamy. Potrafi ona także zmienić w razie potrzeby nawigację serwisu, tak by była łatwiejsza w obsłudze na przykład na małych ekranach. Responsywna strona dostosowuje także wielkość fontów, marginesy, rozmiary grafik i wszystkie pozostałe elementy layoutu.

Wraz z projektami stron dostarczamy Państwu kompleksowe usługi hostingowe – rejestrację domen internetowych oraz umieszczenie strony na niezawodnym i szybkim serwerze. Dodatkowo zajmiemy się obsługą kont pocztowych oraz kont FTP.

Aplikacje internetowe

Nasz zespół programistów, pozwala nam oferować rozwiązania dedykowane dla Twoich potrzeb. Nie ważne czy korzystasz z popularnego silnika CMS czy z indywidualnego systemu. Możemy zintegrować Twoją usługę z każdą inną wg potrzeb. Napiszemy dedykowany moduł do popularnych CMS, jak WordPress, Drupal, PrestaShop. Zintegrujemy Twój sklep z porównywarkami cenowymi oraz katalogami produktów.

Strony internetowe

Projektowanie i modelowanie 3D

Technologia 3D pozwala na wykonanie modeli i użycie ich na potrzeby m.in. wizualizacji. Często realizujemy wizualizację samego produktu, która jest jedynie elementem całego zlecenia. Proces tworzenia wizualizacji 3D składa się z 4 etapów: modelowania, teksturowania, ustawień sceny i renderingu. W naszej ofercie znajdują się fotorealistyczne wizualizacje architektoniczne, animacje oraz wizualizacje produktowe.

Wizualizacje wnętrz mogą przedstawiać określoną przestrzeń, zarówno z oświetleniem dziennym lub sztucznym. Dzięki wysokiej jakości wykonania są one odbierane jako profesjonalna fotografia. Na potrzeby powstającej wizualizacji pomagamy w projektowaniu wnętrz: mieszkalnych, komercyjnych, użyteczności publicznej. Dobrze wymodelowany obraz charakteryzuje się równym rozmieszczeniem wszystkich elementów w kadrze. Dbamy o to, aby dzięki odpowiedniej kompozycji, wydobyć najważniejsze cechy wizualizacji, sprawiając jednocześnie, że staje się ona przyjemniejsza w odbiorze.

Wizualizacje produktów pokazują sposób funkcjonowania produktu, jego różnorodne warianty oraz opcje wyboru oferowane klientowi.

Odwzorowujemy wszystkie detale z największą precyzją, dzięki czemu obiekty wyglądają realistycznie i w pełni odpowiadają rzeczywistości. Dodatkowo Oferujemy także animacje 3d oraz postprodukcję gotowych wizualizacji. Postprodukcja może polegać na korekcie barwnej, kadrowaniu oraz na innych technikach wzbogacania wizualizacji.

Projektowanie 3D

Jak przygotować profesjonalne animacje reklamowe?

Spoty reklamowe są jedną z chętniej wykorzystywanych metod promocji. Dobrze przygotowane zwracają uwagę potencjalnych klientów i przekładają się na ich decyzje zakupowe. Filmy reklamowe wykorzystuje się również do budowania wizerunku przedsiębiorstwa lub marki na rynku.

To jednak nie jedyne ich zastosowanie. Spot pozwalający na opowiedzenie historii, grę symbolami, kolorem lub pokazanie procesów jest często używany do przedstawienia firmy na targach, jako narzędzie CSR i HR-owe. Możliwość skorzystania jednocześnie z obrazu i dźwięku ułatwia zawarcie wszystkich niezbędnych informacji, a skrótowa forma sprawia, że odbiorca nie jest znudzony w połowie oglądania. Kluczem do sukcesu jest więc odpowiedni scenariusz i idealny montaż.

Profesjonalne studio graficzne jest w stanie nie tylko stworzyć scenariusz spotu, ale również przygotować go w sposób, który zwróci uwagę odbiorcy.

Jakie powinny być dobre animacje reklamowe?

  • Nudzenie odbiorcy to niewybaczalny błąd! Spot musi mieć własną dynamikę, przyciągać spojrzenia. Widz powinien być zainteresowany tym, co wydarzy się dalej i w jaki sposób zakończy się opowiadana historia.
  • Treściwe. Dłużej wcale nie znaczy lepiej. Każdy film reklamowy ma do przekazania określoną ilość informacji. Rozciąganie przekazu w nieskończoność nuży odbiorcę. Nie warto też przesadzać „w drugą stronę” – zbyt szybko zmieniające się obrazy mogą zirytować i zniechęcić.
  • Przemyślane. Każdy film reklamowy ma jakiś cel i to on powinien przyświecać twórcom scenariusza i wykonawcom nagrania. Do niego należy dobierać ujęcia, treść i środki wyrazu. Inaczej będzie promowana firma na targach, inaczej – w reklamie telewizyjnej. Każde medium ma swoje ograniczenia, o czym warto pamiętać.
  • Dobrze zmontowane. Nie ma nic gorszego niż niedoróbki w postaci źle podłożonego dźwięku, niewłaściwie nałożonych klatek. Studio graficzne tworzące spot, musi wykonać go profesjonalnie, inaczej efekt będzie przeciwny do zamierzonego.

Wybierając studio graficzne warto zapytać też o używany sprzęt i jego możliwości. Obecnie można wzbogacać tradycyjne ujęcia panoramami filmowanymi z drona lub zdjęciami podwodnymi (a także wieloma innymi pomysłami). Im lepsze urządzenia, tym większa szansa na realizację nawet nieszablonowych projektów.

Animacje i spoty

Standy i display’e reklamowe są elegancką metodą prezentowania materiałów promocyjnych oraz produktów.

Najczęściej można je spotkać na imprezach targowych, wystawach, konferencjach, a także w poczekalniach, recepcjach i sekretariatach firm czy punktach sprzedaży.

Materiały POS można stosować w wielu miejscach. Dobrze zaprojektowany stand (tekturowy lub z tworzywa sztucznego) jest stabilny, łatwo dostępny (można bez problemu sięgnąć po ulotkę) oraz interesujący – przyciąga wzrok. Musi być również praktyczny – idealnie pasować do prezentowanych na nim materiałów czy produktów, nadając im wygląd zachęcający do zapoznania się z nimi.

PanSnack displayWykonujemy standy reklamowe ze sprawdzonych materiałów

…kartonu, drewna, tworzywa sztucznego i metalu. Dzięki tak szerokiej gamie możliwości, nasze stojaki i displaye reklamowe doskonale prezentują się w każdym wnętrzu; wybrane nadają się również do akcji outdoorowych. Są wówczas zabezpieczane przed warunkami atmosferycznymi lub wykonywane z materiałów, którym nie szkodzi wilgoć, wysokie i niskie temperatury oraz słońce.

Sam stand to nie wszystko. Do pełnego sukcesu potrzebny jest też inspirujący pomysł. Projektujemy wzory, które zwracają uwagę i zachęcają do podejścia. Na życzenie łączymy materiały (np. regały tekturowe z drewnem) i przygotowujemy niekonwencjonalne formy stojaka (m.in. kosze, zawieszki, standy wielopłaszczyznowe). Punktem wyjścia jest dla nas zawsze cel, który chce osiągnąć klient i otoczenie, gdzie stand będzie ustawiony. Dzięki wydrukowi cyfrowemu full color w wysokiej rozdzielczości jesteśmy w stanie dobrać barwy do obowiązującej identyfikacji wizualnej firmy, jak również np. wystroju wnętrza.

Zlecając nam zaprojektowanie i wykonanie standów reklamowych klient ma pewność, że otrzyma produkt najwyższej jakości, zgodny ze swoim wyobrażeniem.

Na każdym etapie produkcji konsultujemy z zamawiającym wygląd i wykonanie materiałów POS; doradzamy co najlepiej sprawdzi się w konkretnym zastosowaniu i jaki materiał wybrać. Dzięki naszemu doświadczeniu i wizualizacjom 3D, klient dokładnie wie, jak będzie wyglądał zamówiony przez niego produkt. Ma również możliwość wprowadzenia poprawek, aż do finalnego etapu, gdy stojak jest wysyłany na produkcję.

Standy reklamowe

Nasze studio oferuje również szereg dodatkowych usług, które są niezbędne w dalszej budowie wizerunku czy kreowaniu materiałów promocyjnych.

Druk wielkoformatowy

Współpracujemy z drukarnią wielkoformatową, posiadającą bogaty park maszyn solwentowych i UV. Oferujemy m.in. banery typu frontlight – w wersji ekonomicznej i premium, siatki mesh, plakaty, folie monomeryczne i wiele innych.

Druk offsetowy i cyfrowy

Oferujemy również pełen zakres druku offsetowego – dla dużych nakładów, jak również druku cyfrowego dla minimalnych. Doradzamy najlepsze rozwiązania dla produktu projektowanego dla Ciebie: rodzaj papieru, format oraz każdego typu uszlachetnienia druku – tak by gotowa realizacja była jedyna w swoim rodzaju i nie ginęła w gąszczu materiałów promocyjnych konkurencji. Drukujemy m.in. ulotki, foldery, wizytówki, katalogi firmowe, teczki i papiery firmowe.

Social media

Chcesz promować się na Facebook’u czy na innym portalu społecznościowym. Jeśli nie masz odpowiedniej wiedzy, czasu – a chcesz żeby było to zrobione dobrze, zaufaj nam i pozwól poprowadzić Twoją stronę firmową w mediach społecznościowych. Takie działanie może bardzo pozytywnie wpłynąć na wizerunek Twojej firmy czy produktu, a także zwiększyć sprzedaż oraz zainteresowanie marką.

Audyty stron + pozycjonowanie

Jeśli Twoja strona internetowa została już wykonana i jest dostępna w sieci, a mimo to nie zauważyłeś zainteresowania, ze strony użytkowników Twoją firmą czy produktem – zgłoś się do nas! Z całą pewnością strona nie jest poprawnie zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek, a co za tym idzie – jest kompletnie niewidoczna dla np. Google. Wykonamy dla Ciebie audyt, wskażemy błędy i nieprawidłowości. Dodatkowo wg Twojego życzenia naprawimy je i wprowadzimy niezbędne zmiany, by pozycja strony była lepsza, a w efekcie zwiększyła się liczba wejść na stronę.

Usługi dodatkowe
U góry